Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Konkurs informatyczny SCI#CODE

Już 10 stycznia 2022 r. rozpocznie się rejestracja do 9. edycji "SCI#CODE"!

Mamy zaszczyt poinformować, że Technikum Informatyczne SCI w obecnym roku szkolnym organizuje już 9. edycję Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "SCI#CODE". W nadchodzącym roku Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (kl. VI-VIII) województwa zachodniopomorskiego.

Konkurs "SCI#CODE" objęty jest Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Oznacza to, że Laureaci uprawnieni są do uzyskania dodatkowych punktów podczas rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Punkty przyznawane są zgodnie z procedurami rekrutacyjnymi. W latach poprzednich osoby zajmujące miejsce 1, miejsce 2 lub miejsce 3 otrzymywały dodatkowe 2 punkty w procesie rekrutacji.

Celem Konkursu jest popularyzowanie wiedzy obejmującej najnowsze techniki i technologie, kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania i pogłębiania wiedzy informatycznej, w szczególności w zakresie języków programowania.

Terminy:

  • REJESTRACJA: 10 stycznia (poniedziałek) - 14 lutego (poniedziałek) 2022 roku
    Rejestracja za pomocą formularza kontaktowego, który dostępny będzie od 10 stycznia 2022 roku.
  • I ETAP KONKURSU: 18 lutego 2022 roku (piątek)
    Etap rozgrywany w poszczególnych siedzibach szkół (test on-line).
  • II ETAP KONKURSU: 12 marca 2022 roku (sobota) - stacjonarnie w siedzibie Organizatora (w zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej termin finału oraz jego forma może ulec zmianie)

Zapraszamy!
Życzymy sukcesów!Powrót

Organizator

Patronat