Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Konkurs informatyczny SCI#CODE
2022-01-10

Rejestracja do 9. edycji otwarta!

W poniedziałek, 10 stycznia 2022 r., rozpoczęła się rejestracja za pomocą formularza do 9. edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "SCI#CODE" organizowanego przez Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie. Konkurs adresowany jest do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych.

W poniedziałek, 14 lutego, proces rejestracji dobiegnie końca. Tak, jak rok temu, zgłaszają Państwo w pierwszej kolejności szkołę, a po naszej akceptacji - dodają Państwo uczniów za pomocą swojego panelu nauczyciela (dane do logowania wysyłane są na adres email szkoły po akceptacji Organizatora w ciągu 48 godzin).

I etap (on-line) w Państwa szkołach odbędzie się w piątek, 18 lutego, według ustalonego przez nas i przesłanego wcześniej harmonogramu. Będzie to test składający się z pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru.

Uczniowie będą mieli możliwość udziału w konkursie z miejsca zamieszkania (z wykorzystaniem np. komputera stacjonarnego, laptopa, tableta, telefonu komórkowego), gdyby wystąpiła w ich przypadku izolacja lub kwarantanna.Powrót

Organizator

Patronat