Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Konkurs informatyczny SCI#CODE
2018-02-05

Ruszyła rejestracja do 5. edycji Konkursu "SCI#code"!

W poniedziałek, 5 lutego, ruszyła rejestracja do 5. edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "SCI#CODE" dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i uczniów klas 2-3 gimnazjów z terenu województwa zachodniopomorskiego. Nauczyciele-Opiekunowie mogą zgłaszać w pierwszej kolejności szkoły, a po weryfikacji poprawności danych przez Organizatorów (w ciągu 48 godzin od dokonania zgłoszenia) wysłane zostaną e-maile z danymi do logowania do systemu konkursowego (link, login i hasło - na adres e-mail szkoły).

Od momentu otrzymania dostępu do panelu administracyjnego Opiekunowie będą mieli czas do 19 lutego (poniedziałek) na poprawne wprowadzenie danych uczniów. Jest w tym czasie możliwość dodawania, usuwania i poprawiania danych. Po 19 lutego dostęp zostanie zablokowany.

Opiekun musi posiadać zgodę na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika w celach konkursowych od jego rodzica lub opiekuna prawnego.

Przypominamy, że I etap (on-line) odbędzie się w dniu 23 lutego 2018 roku (piątek) i będzie polegał na udzieleniu odpowiedzi na zamknięte pytania jednokrotnego wyboru.

Rejestracji można dokonać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy do udziału!Powrót

Organizator

Patronat