Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Konkurs informatyczny SCI#CODE
2018-02-19

Rejestracja uczestników przedłużona do wtorku, 20 lutego!

Informujemy, że w związku z licznymi zapytaniami - zapisywanie uczniów zostaje przedłużone do wtorku (20 lutego) do godz. 18:00.

Na adresy e-mail szkół podane podczas rejestracji na bieżąco wysyłane były dane do logowania dla nauczycieli-opiekunów. W przypadku braku maila, prosimy w pierwszej kolejności o sprawdzenie folderu "SPAM", a następnie o bezpośredni kontakt mailowy na adres code@sci.edu.pl. Nie przekazujemy danych na e-mail opiekuna.

W czwartek na adresy e-mail zgłoszonych uczniów zostaną przekazane indywidualne dane do logowania do panelu Konkursu. Prosimy o poprawne wpisanie adresów e-mail wszystkich uczestników. Jeżeli do czwartku do godz. 17:00 nie dotrą do uczniów e-maila z danymi, prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy.

W tym samym czasie na adresy e-mail nauczycieli-opiekunów przekazane zostaną informacje o planowanych godzinach rozpoczęcia Konkursu dla szkoły.

Przypominamy, że I etap (on-line) odbędzie się w dniu 23 lutego 2018 roku (piątek) i będzie polegał na udzieleniu odpowiedzi na zamknięte pytania jednokrotnego wyboru.Powrót

Organizator

Patronat